Кошик
12 відгуків

"Кита"

+38-066-146-51-15
+38-066-146-51-15
+380661465115
+380933105115
  • picture 1
  • picture 2
Групи товарів та послуг

"Кита"

Інтернет-магазин дитячих товарів "КИТА".

Ми займаємося продажем дитячих колясок, автокрісел, ліжечок, манежів та інше. Неможливо уявити дітей на прогулянці малюків без коляски, більш старших без самоката або велосипеда. Безпека наших діток в автомобілі залежить від автокрісла. Дитячий світ різноманітний і кожен батько намагається зробити дитинство своєї дитини унікальним, щасливим, таким, що запам'ятовується. Тому зараз на ринку безліч дитячих товарів і фірм пропонований ці товари. Кожна з них дбає про безпеку, затишок та комфорт Вашої дитини. У наш час кожен виробник намагається досягти у виробництві товару найкращого співвідношення ціни та якості. Зробити товар більш зручним, комфортним і безпечним, особливо якщо цей товар використовується для дітей.

Дитяча коляска – перший вид пересування в житті кожної дитини. Коляска повинна бути в першу чергу комфортною, безпечною і затишною, щоб дитині було комфортно, зручно і було правильне фізіологічне положення дитини до коляски. Коляски теж бувають різного виду: універсальні коляски, прогулянкові коляски, коляски-тростини, коляски 2 в 1, коляски 3 в 1. Кожен вибирає дитячу коляску за віком дитини, по комфорту і дизайну. Ми сподіваємося що у нашому інтернет-магазині Кита Ви підберете собі коляску яка підійде Вашій дитині за всіма параметрами.

Також у нашому магазині представлені дитячі автокрісла – різних фірм виробників, для різної вікової групи дітей. Представлені в нашому магазині різноманітність забарвлень, дизайнів. Всі автокрісла відповідають Європейському стандарту безпеки.

У нашому інтернет магазині Ви також знайдете: дитячі ліжечка як українських виробників, так і зарубіжних. Різних комплектацій: і просто ліжечка, дитячі ліжка-колиски, коляски-трансформери. У нас Ви також зможете підібрати матраци різного складу. Дитячі манежі – також різні ігрові манежі, манежі-ліжка. Ще в нашому магазині представлені: стільчики для годування, велосипеди, самокати, електромобілі.

І ми в своєму магазині представляємо вашій увазі велику різноманітність дитячих товарів та фірм-виробників. Сподіваємося, що Ви підберете собі саме те, що підійде Вам на 100 відсотків і Ви і Ваша дитина буде радий. Ми працюємо для Вас і Ваших діток. Доставка по Києву та Україні.